Чеський сорт озимого ріпаку дав 3,7 т/га в умовах посухи на Одещині

Чеський сорт озимого ріпаку Бенефіт першої репродукції селекції Selgen дав цього року урожайність на рівні 3,7 т/га на Одещині в умовах критичної посухи.

«У нашому регіоні цього року страшна посуха. Та навіть в таких умовах сорт Бенефіт дав урожайність 3,5-3,7 т/га на чорноземі на рівних площах. На схилах із піщаним ґрунтом урожайність становить 2,5 т/га, що також дуже добрий показник для нашого регіону і таких умов», – зазначила Ольга Лазаренко.

Про це AgroTimes розповіла директорка ТОВ «Агрофірма Прогрес-Агро» Ольга Лазаренко.

Насіння озимого ріпаку купували в компанії «Тирас», з якою агрофірма співпрацює із 1997 року, і яка за цей час жодного разу не підвела щодо якості посівмату.

До слова, потенціал урожайності чеських сортів – більше 4 т/га.

P.S. На нашому сайті Ви можете переглянути перелік сортів, які зареєстровані в Україні, зокрема і сортів ріпаку. Також Ви можете переглянути оголошення щодо їх продажу або розмістити своє.

«Більше того, «Тирас» завжди забезпечує своїх клієнтів агрономічним супроводом. Агрономи консультують щодо вирощування ріпаку від моменту сівби до збирання. Ми працюємо з ними і на демонстраційних полях, і на великих товарних. І наша співпраця не обмежується ріпаком, купуємо в компанії «Тирас» також насіння вівса, озимої пшениці та ячменю і дуже задоволені результатом», – розповіла Ольга Лазаренко.
John Dou