Comfy відкрила новий магазин у Кременчуці

01 сентября 09:41Интерфакс-Украина

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки Comfy відкрила новий магазин у Кременчуці за адресою вул. Небесної сотні, 3А. у четвер, 1 вересня, повідомили у пресслужбі компанії.

У пресслужбі додали, що з відкриттям цього магазину COMFY відновила присутність у Кременчуці після того, як 27 червня російський ракетний удар знищив торговий центр "Амстор", де розміщувався магазин мережі. Трагедія забрала життя 22 людей, серед яких були співробітники магазину COMFY.

"Ми завжди пам'ятатимемо загиблих колег. Це неосяжне горе, яке назавжди з нами. Однак ворогові не вдасться паралізувати наш бізнес і нашу жагу до перемоги. Ми відновлюємося заради збереження робочих місць, можливості платити податки, підтримувати військових та волонтерів і, звичайно, щоб наші клієнти могли продовжувати жити своє життя", - цитує пресслужба слова СЕО Comfy Ігоря Хижняка.

Мережа Comfy до 24 лютого налічувала 97 магазинів. Станом на 1 вересня у мережі Comfy працює 79 магазинів. Також компанія оголосила про відкриття восени ще двох магазинів – у Києві та Київській області.

Власником мережі є ТОВ "Комфі Трейд" (Дніпро). За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власником "Комфі Трейд" є "Комфі Холдінгс Лімітед" (Кіпр), кінцевими бенефіціарами – Світлана Гуцул та Станіслав Роніс.

John Dou