На Черкащині виготовлятимуть крупи на новому заводі

Попри воєнний стан вирішили не зупиняти будівництво, розповів керівник Андрій Ручкін про своє підприємство, яке нині зводять в одному із районів Черкащини.

«Подібні заводи в Україні є, але такого, який спроєктований виключно для перероблення крупи, більше немає. Життя не зупиняється, і від того, що ми зупинимось, краще нікому не стане. Якщо люди патріоти, то вони знають, що війна рано чи пізно закінчиться, і втрачати даний час немає сенсу», — пояснив Андрій Ручкін.
«Зараз дуже здорожчали матеріали, тому будівництво затягується, і є проблеми з тим, що ми не можемо забрати обладнання, яке вже оплачене і не може до нас доїхати через воєнні дії», — сказав Ручкін.

Він зазначив, що будувати новий завод почали восени 2021 р., а мали завершити у першій половині 2022 р., та через повномасштабне вторгнення не встигли.

За його словами, через інфляцію нині будівництво затягується.

Як зазначає керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець, станом на червень 2022 р. на Черкащині немає підприємств, які б зупинили своє виробництво.

«Деякі трошки скоротили свою діяльність виключно з причин порушення логістики та порушення надходження сировини. Економічний аналіз станом на червень показав, що Черкащина функціонує в довоєнному режимі, та план поповнення бюджету перевиконується», — додав Ігор Табурець.
John Dou