Посівну кампанію в Миколаївській області завершено на 80-85% у районах, де це можливо, – голова ОВА Кім

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив, що посівну кампанію в тих районах, де не відбуваються бойові дії, завершено на 80-85%.

"Голови райдержадміністрацій повідомляють, що там, де це можливо, посівну кампанію завершено на 80-85%", - сказав Кім в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому, відповідаючи на запитання про забезпеченість місцевих фермерів пальним, Кім зазначив, що в області спостерігається брак пального через проблеми з логістикою.

"Ситуація з пальним погана. Ми перебудували логістику, але вона поки що фізично не справляється. Нам пообіцяли, що протягом тижня-двох ця ситуація повністю вирівняється", - наголосив голова ОВА.

За його словами, миколаївські аграрії вже закупили добрива та пальне й тепер будують собі додаткові склади, бо "через проблеми з логістикою збільшується час доставки".

"Вони собі готують склади, щоб усе необхідне можна було зберігати довше й потім вивозити продукцію. Загалом люди розуміють, що треба жити далі, й посівну вони проводять", - підсумував голова ОВА.

John Dou